Zákaznický servis: +420 472 714 017

O věrnostním programu

Nemáte ještě svůj účet? Registrujte se, je to jednoduché a zdarma!


Sbírejte body za každou objednávku a získejte slevu při dalším nákupu.

Bonusový systém umožňuje zákazníkům získávat za každý uskutečněný nákup určitý počet bonusových bodů, které je možné při další objednávce použít jako slevu na nákup zboží. Pro uplatnění slevy se body převádějí na koruny v poměru: 
1bod = 1Kč.

 

Jakým způsobem se získávají bonusové body?

Za každý nákup na našem e-shopu, či v kamenné prodejně, získáte určitý počet bonusových bodů.

Tyto bonusové body Vám budou připsány na Váš účet až po zaplacení zboží. Takto získané body můžete využít již při dalším nákupu. Bonusové body se připisují pouze zákazníkům, kteří se zaregistrovali. V případě objednávky bez registrace nelze body načítat. Pro Vás, kteří nejste ještě zaregistrovaní, není nic jednoduššího, než se prostřednictvím e-shopu zaevidovat. Bude Vám přiděleno číslo zákazníka, kterým se budete při dalších nákupech prokazovat. Při každém nákupu uvádějte číslo zákazníka, kterému budou body přiděleny. V této části nákupu si můžete zvolit, komu budou body připsány. Po jejich přidělení jsou již nepřevoditelné.

Pokud ještě nemáte svou registraci, neváhejte. Kromě vstupu do bonusového systému získáte také možnost čerpat tyto body jako sponzorský dar na Vaše akce, plesy, tomboly, soutěže…. 

 

Platnost bodů

Body jsou platné 2 roky od data jejich přičtení na Váš zákaznický účet. 
 

FAQ:

Nepřičtení bodů může mít dvě příčiny. Body se vždy připíší až po uhrazení objednávky. Druhou možností je, že jste se před objednáním zapomněli přihlásit. Pokud jste se přihlásili, objednávku uhradili a stále se Vám nepřičetly body, kontaktujte nás, prosím.  

Ne. Bodový systém je určený pouze registrovaným zákazníkům. Pokud svou registraci ještě nemáte, zaregistrujte se. Registrace není náročná ani Vás k ničemu nezavazuje.

 

Ano, ale pouze ve fázi objednávky, zde můžete určit, komu budou body za určitý nákup připsány. Můžete tak zadat např. číslo Vašeho sboru, či obce a tím je bodově podpořit, nebo obráceně, nakoupíte pro SDH, obec, ale body si můžete připsat na svůj účet, protože Vy jste náš zákazník a věrnosti si vážíme. Jakmile jsou připsány na účet zákazníka, jsou již nepřevoditelné a může je použít pouze majitel účtu

 

Pokud si nepamatujete heslo ke svému účtu, klikněte na Přihlášení v horní liště stránek.
Zde najdete odkaz Zapomněli jste své heslo.Poté, co zadáte svůj e-mail, Vám na něj zašleme odkaz na změnu hesla.


Načítám...
Omezení provozu prodejny Ústí nad Labem v pondělí 24. června


Vážení zákazníci, na základě dočasného výpadku elektrické energie bude v pondělí 24. června naše kamenná prodejna v Ústí nad Labem fungovat v omezeném režimu. Na pobočce bude v tento den možný výdaj již objednaného zboží a příjem nových objednávek

Děkujeme za pochopení.

Omezení: prodejna v ÚL - 24. 6.