Zákaznický servis: +420 472 714 017

STIMAX CUP 2021 zná své vítěze!

Martina Crháková, 29. 9. 2021
V sobotu 18. září 2021 se na Městský fotbalový stadion v Kotlině ve Varnsdorfu sjížděli jednotlivci z kategorie dětí, dorostu a dospěláků z různých koutů Čech, aby se utkali o vteřinky v běhu na 60 m a 100 m s překážkami.

Na start se nakonec postavilo celkem 236 závodníků a závodnic ve věku od 6 let. V kategoriích mladší a starší to bylo 169 dětí a v kategoriích dorost, muži, ženy pak 67 hasiček a hasičů. Na dané klání dorazilo celkem 33 sborů dobrovolných hasičů. Řada sborů byla i mimo Ústecký kraj ... například Byšice (okres Mělník), Chodov (okres Sokolov), Karlinky (okres Liberec), Seč (okres Chrudim), Solopisky (okres Praha západ), Tuhaň (okres Mělník) a další. Akci pořádalo Okresní sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Děčín ve spolupráci s Krajským sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska Ústeckého kraje.

Tentokrát k nám počasí bylo vlídnější, a tak se bez deště soutěžilo ve všech deseti vypsaných kategoriích. Hned ráno při prezenci na závodníky čekalo milé překvapení v podobě památného trička. I v letošním roce až na posledním kole a pro každého, kdo se zúčastnil alespoň jednoho ze tří uskutečněných kol seriálu. Barva byla utajená až do poslední chvíle, a tak byla pro všechny překvapením. Že se letošní ŽLUTÁ barva triček opravdu líbila, bylo znát i na závodnících, neboť řada z nich si po odběhnutí závodu trička oblékla. Jako již tradičně, tak i letos bylo závěrečné kolo Stimax Cupu spojené s finálovým závodem Tohatsu Fire Cupu, který probíhal po celý den na stejném atletickém stadionu.
 


 

Ale zpět ke STIMAX CUPU. Krásné medaile od firmy KOVPAL VLČEK, které nás po loňském roce provází i letos všemi koly soutěže, se při závěrečném vyhlášení rozrostly o exkluzivní plakety pro absolutní vítěze. Vítězové letošního seriálu byli navíc odměněni formou finančních poukázek s roční platností na nákup libovolného sortimentu hasičského zboží u společnosti STIMAX International, s.r.o.

Při závěrečném nástupu převzal z rukou hejtmana Ústeckého kraje Ing. Jana Schillera a starosty KSH ČMS Jiřího Hence malý dárek dorostenec Adam Šíp z SDH Duchcov, který náš kraj úspěšně reprezentoval s výpravou ČR ve dnech 9. srpna až 15. srpna 2021 na MS v požárním sportu v Chorvatském Čakovci, odkud přivezl řadu medailí. DÍKY MOC ADAME. 

 

 

Po celý den byla radost sledovat, jak se soutěžící při plnění disciplín snaží, protože tentokrát šlo opravdu o hodně ... o vteřiny, které rozhodovali při konečných výsledcích. Absolutní vítěz v dané kategorii byl dán součtem DVOU nejlepších časů ze tří uskutečněných kol. Bylo vyhlášeno a oceněno prvních 10 míst v každé kategorii, pamatovalo se ale i na další v pořadí, a tak si každý účastník min. dvou kol odnesl na památku diplom.

 

 

Stimax Cup 2021 zná své vítěze! Pojďme si spolu připomenout jména těch nejrychlejších závodníků v tomto...

Zveřejnil(a) STIMAX CUP dne Pátek 24. září 2021
 

Kompletní výsledky a fotografie z tohoto ročníku naleznete ZDE.

Děkujeme všem účastníkům letošního 8. ročníku STIMAX CUPu, vedoucím sportovních kolektivů, rozhodčím, technickým četám, pořadatelům, představitelům pořadatelských měst, Ústeckému kraji, partnerům a sponzorům jednotlivých soutěží i celého seriálu!


Načítám...
Omezení provozu prodejny Ústí nad Labem v pondělí 24. června


Vážení zákazníci, na základě dočasného výpadku elektrické energie bude v pondělí 24. června naše kamenná prodejna v Ústí nad Labem fungovat v omezeném režimu. Na pobočce bude v tento den možný výdaj již objednaného zboží a příjem nových objednávek

Děkujeme za pochopení.

Omezení: prodejna v ÚL - 24. 6.